Deti vám nedáme

O našej iniciatíve

Iniciatíva “DETI VÁM NEDÁME” vznikla ako protiváha chorých, zvrátených agiend, ktoré sa tu dnes pretláčajú, ich účelom je zmrzačiť naše deti fyzicky, aj psychicky. Je to pre spoločnosť obrovské nebezpečenstvo, vtĺkať deťom do hlavičiek, že aj muži môžu byť tehotní, alebo, že existujú bezpohlavní ľudia, veď opýtajte sa detí či existuje niečo iné ako chlapec a dievča, vysvetlia vám to. Už dlhšie sa zamýšľame nad tým, kedy sa to všetko stihlo „pokaziť". 

Kedy začalo byť normálne si myslieť, že je niekto mačka, pes, alebo kolobežka. Ľudia sú zamestnávaní rôznymi nepodstatnými vecami, alebo proste nemajú čas vnímať akou rýchlosťou sa svet ako nás mení. Nakoniec tu ostaneme žiť v spoločnosti plnej bláznov a úchylákov.

 Ale my toto nedovolíme!

Štefan Havlík

Profesionálny športovec a bývalý reprezentant Slovenska v kulturistike. Majster sveta, päťnásobný majster Európy, absolútny víťaz prestížnej súťaže Arnold Classic Amateur. Držiteľ profesionálnej karty IFBB PRO. Počas športovej kariéry: 35 vyhratých súťaží a 23 absolútnych prvenstiev na Medzinárodných pohárových súťažiach. Občiansky aktivista a bojovník za právo a spravodlivosť.

Naše deti ... sú najviac a podstata života. Všetci sme učitelia a sme tu preto, aby sme týchto nositeľov našej budúcnosti naučili všetko čo vieme. Sme tu pre to, aby sme naše chyby premenili na múdrosť a našim deťom dali šancu a príležitosť byť lepšími ľuďmi ako sme my sami. Je našou povinnosťou ich chrániť a často krát chrániť aj pred nimi samými, pred ich nezrelosťou, alebo neskúsenosťou. Byť rodičom nie je ľahké a hlavne v tejto dobe plnej klamu a snahy rozvrátiť základné mravné hodnoty spoločnosti. Držme si palce aby sme v tom boli úspešní a naše ďalšie pokolenia na nás spomínali ako na svojich hrdinov.

Miroslav Čimo

Moja vízia sa dá zhrnúť do jednej vety: “VRÁTIŤ ZDRAVÝ ROZUM NA SLOVENSKO”. Je potrebné opäť začať venovať sa deťom, pretože deti sú naša budúcnosť a od nás závisí kam budú smerovať. Je viac ako nutné zmeniť vzdelávací systém, viesť deti k národnej hrdosti, opraviť pokrivenú históriu, aby vedeli a boli hrdé na to, že sme Slováci, aby vedeli kto sme, odkiaľ sme prišli a čo všetko dosiahli Slováci. Považujem za viac ako nutné viesť deti k športu a kultúre, postarať sa o zdravé potraviny a vychovať silnú a zdravú generáciu duševne aj fyzicky.

Michala Gánovská

Moderátorka, novinárka a redaktorka alternatívnych médií. Mediálna poradkyňa s bohatými skúsenosťami a tiež poradca v oblasti duševného vlastníctva.

Médiá majú veľkú moc. Významným spôsobom ovplyvňujú myslenie našich detí. To, čo denne vidia v televízii, formuje ich osobnosť. To, čo sa učia a zažívajú v škole im pomáha pochopiť, kým sú. A teraz sa zamyslite, aké obrazy a informácie vstrebávajú vaše deti... prekrúcanie histórie, výsmech za iný názor, zneisťovanie identity a pohlavia, LGBT agenda, transvestiti na školách, pozvánky na pochody homosexuálov. Toto musíme zastaviť! V našom občianskom združení sme sa rozhodli rázne proti týmto zvráteným ideológiám zakročiť! Mojou oblasťou sú médiá, ktoré je potrebné usmerniť. Ústava SR hovorí, že cenzúra sa zakazuje. To musia rešpektovať aj médiá! Nesmú brániť žiadnym informáciám. Nesmú nikoho uprednostňovať, či obmedzovať. Takisto ale nesmú manipulovať, či podsúvať svoje názory, či myšlienkové prúdy. Nedovoľme, aby naše deti ovládal systém a aby sa z nich stali nemysliace osoby, ktoré budú mať strach vyjadriť svoj názor!